Вівторок, 18.02.2020, 22:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт учнів 4-А класу

2 клас. Списування та диктанти

Чарівні малюнки

                Мороз намалював на вікнах чарівні малюнки. Ось роги оленя. Ось дятел з міцним дзьобом. Він ніби вмостився на стовбурі старого дуба. Під дубом заєць з морквиною. А поряд ведмідь сховався в кущах малини.

 

Краплинка

              Бігла Оленка по льоду. Падали сніжинки. Ніби плавали в повітрі.

          Одна сіла на рукав. Шестикутна зірочка легка та блискуча. Ніби чарівний майстер її вирізьбив. Наблизилася Оленка до сніжинки. І побачила диво. Сніжинка стала краплиною води.

 

Зима в ботанічному саду

          Як цікаво взимку в міському ботанічному саду! Тихо стоять укриті білою ковдрою дерева. Ось сильний міцний дуб. Поряд з ним молодий саксаул. Схилився саксаул на плече міцного друга. Разом з вірним товаришем і зима лагідніша.

 

Як метелик плавав у ставку

             Летів білий метелик над річкою. А хтось кинув у воду червону квітку. Побачив метелик квітку та сів на неї. Квітка пливе й метелик пливе.

          Летіла над водою ластівка. Доторкнулась вона крилом до води. Сколихнулась вода, сколихнулася квітка, загойдався метелик. Весело йому річкою пливти.

 

Ранок

          Ранок видався чудовим. Оживає земля. На кожному листочку грає у краплині веселий промінь. Щебетом вітають ранок пташки. Скромний пуп’янок стає чарівною квіткою і повертає своє чудове обличчя до неба. На даху будує гніздо пара білих лелек. Усе навкруги сяє теплом і любов’ю.

Вхід на сайт
Годинник
Релаксація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0